Mladší přípravka – turnaj Řetová (29.10.2016)

Na poslední podzimní turnaj jsme zavítali přes hřeben Svatého Antoníčka na rozmáčené hřiště Mandl v Řetové. V prvním utkání jsme se postavili týmu Žichlínku. Náskok 2 gólů soupeř srovnal do poločasu. Naše děti zabojovaly, druhý poločas potvrdily herní převahu a bavily diváky krásnými kombinacemi. Výsledek 6:3, skvělé. V druhém zápasu jsme sehráli s domácím celkem Řetové, který disponuje širokým kádrem a dlouhodobě potvrzuje skvělou herní vyspělost. Po poločase 1:5 jsme utrpěli vysokou prohru 2:14, která se těžko omlouvá i u této věkové kategorie. U třetího zápasu s Jiskrou 2008 děti moc dobře věděly, že v případě vítězství je čeká odměna. První poločas jsme sehráli ukázkově. Skvělá kombinační hra a radost z fotbalu přinesla výsledek 6:2 pro naše barvy. V tu chvíli se mezi rodiči začalo šuška o vykukujícím párku v rohlíku. Ovšem poločas druhý byl jen a pouze v režii Jiskry. Matěj se pokusil jedním gólem přerušit naše trápení srovnáním na 7:7, ale konečné vítězství soupeře 9:7 bylo zasloužené. Celek Řetové byl suverénně první, ovšem na 2. – 4. místě byly tři celky se shodou tří bodů. Na konec rozhodovala minitabulka oněch 3 družstev, z které jsme vytěžili 3. místo na turnaji. Je škoda, že jsme byli oslabeni o Anežku a nemocného Pepíka. Obrana dnes fungovala velmi slušně a v útoku jsme byli závislí na hráčích, kteří teprve získávají zkušenosti. Velkou slabinou posledního poločasu byl Honza, který nabídl soupeři 3 jednoduché góly. Na jaře budeme stavět mezi tyče další hráče. Sestava: Honza – Baruška, Matěj P., Kuba – Filip, Petr, Tomáš, Štěpán, Laďas. Na zakončení podzimu jsme pro děti i rodiče připravili oslavu v KD na sobotu 5.11. od 15:00, těšíme se na vás.

Němčice – Žichlínek 6:3 (2:2), góly Filip 4x, Petr 2x

Řetová – Němčice 14:2 (5:1), góly Matěj, Baruška

Jiskra 20018 – Němčice 9:7 (2:6), góly Matěj 4x, Filip 2x, Petr

retova

Němčice : Jehnědí (23.10.2016)

Němčice : Jehnědí 3 :1 (1:0)

Přímý souboj o druhé místo, s houževnatým soupeřem, před velmi solidní diváckou kulisou, za nesolidního počasí, tak to byl náš poslední podzimní zápas.

Sestava opět nebyla kompletní, ale my máme vyrovnaný tým,tudíž o oslabení nemohla být řeč 🙂

Na hřiště se podívali tito :

Kristýna Mikulecká , Tadeáš Vytlačil, Pavel Jůza , Lukáš Pavliš , Tomáš Sršeň , Šimon Čermák , Kryštof Pachl , Martin Radimecký , Žaneta Vytlačilová , Jan Havla(nováček v této kategorii)

O soupeři jsme měli zprávy, že je technicky zdatný a rychle využívá brejků. Obojí se v zápase potvrdilo. Ačkoliv jsme měli v první půli územní i střeleckou převahu a hosté se snažili opravdu jen o rychlé výpady do otevřené obrany, podařilo se nám vstřelit pouze jeden gól. A to ve 30. minutě. Šimon, na kterém nezřídkakdy viseli i 4 protihráči, se tentokrát prosmýkl obranou jako lasička a poslal nás do vedení 1:0. I další šance si říkaly o proměnění, leč nebylo nám přáno. Buďto jsme byli nepřesní a nedůslední a nebo je skvěle zlikvidoval brankář hostů. Do poločasu si ještě stihla zachytat i naše brankářka, to když soupeř využil nepozornosti obránců a několikrát nebezpečně vystřelil.

Do druhé půlky jsme vstupovali s hubeným vedením a snahou  přidat ještě pojistku. Jenže soupeř byl rychlejší. V minutě 39.chytře přehozením brankářky využil jeden ze svých brejků a vyrovnal na 1:1.

Hned o minutu později jsme mohli jít zpět do vedení z nařízené penalty. Jenže jak se u nás již stává špatným zvykem, neproměnili jsme. V tlaku na soupeře jsme však nepolevili. Nadále nám bohužel chybělo více důrazu v zakončení a nebo i trošku toho štěstíčka 🙂

V 55. minutě se už na to asi nemohl dívat Pavel. Z postu stopera si převzal míč, prokličkoval, vystřelil a ejhle, ono to tam spadlo  2:1. Hosté se nadále spoléhali na rychlé přechody do útoku, ale to už si na ně naši borci dávali pozor.  Běžela 66. minuta a zahrával se trestný kop z poloviny hřiště. Za obranu si hezky zaběhl Táďa, Pavel mu naservíroval přihrávku jak na zlatém podnose a pro prvně jmenovaného už nebyl problém přidat pojišťovací branku 3:1.

Zbytek zápasu jsme pak již měli ve své režii.

Tučňáky pro diváky a vítězný pokřik….to bylo to poslední, co jsme mohli od našich hráček a hráčů vidět na podzim.

Přezimujeme tedy na krásném a upřímně řečeno nečekaném druhém místě. Na nováčka v soutěži skvělé umístění. Celému týmu patří velké uznání. Někdo hrál více, někdo méně, ale každý nejlépe jak uměl a to se cení.

Na podzim jsme mohli v našich zápasech vidět…Týnu, Táďu, Pavla, Lukyho, Tomíka, Šimona, Kryštofa, Martina, Žáňu, Fílu, Libora, Toma, Martínka, Lůcu a Honzíka…..vám všem patří velký DÍK za radost, kterou jste nám svou hrou připravovali….vaši trenéři  Petr, Vojta a Kuba 🙂

A vám, naši skvělí fanoušci, kteří neváháte i v sychravých dnech přijít nás povzbudit, moc a moc děkujeme za vaši podporu. Jste úžasní, moc si vaší přízně vážíme. Přes zimu potrénujeme a na jaře se budeme snažit předvádět stejně dobré, ne-li lepší výkony a budeme velice rádi, když budete i příští rok u toho s námi. Sledujte i nadále naše stránky, ať víte co je v našem týmu nového 🙂

20161023_130055 20161023_141242 20161023_133343 20161023_131204 20161023_131201 20161023_130229

img_20161023_142804 img_20161023_142746 img_20161023_142743 img_20161023_142739 img_20161023_142738 img_20161023_142736 img_20161023_142733 img_20161023_142703 img_20161023_142655 img_20161023_142652 img_20161023_130050 img_20161023_130046 img_20161023_130042

Turnaj 22.10.2016 Němčice

Předposlední podzimní turnaj jsme na domácím hřišti přivítali hráče z Dolní Dobrouče, Žamberka a Srubů. První dva jmenovaní pro nás byla neznámá, se Sruby jsme již dva zápasy sehráli a šli do dnešního turnaje s vyrovnanou bilancí. Nakonec se ukázalo, že náš první soupeř z Dobrouče bude nejsnadnější překážkou. Začátek zápasu byl dost vyrovnaný, postupně jsme ale začali mít převahu a hlavně druhou půli se nám některé z mnoha šancí podařilo proměnit. Druhý zápas proti Žamberku byl celý v režii hostů, a i když se nám podařilo vstřelit tři góly, soupeř celý zápas s přehledem kontroloval a my lovili míč z brány celkem desetkrát. Útěchou nám může být pouze to, že ostatní nedopadli o nic líp a dobroučští si dokonce odváželi prohru 28:0, což už o kvalitě vítěze něco vypovídá. Poslední a nejvyrovnanější zápas nás čekal proti Srubům. Docela brzo se nám podařilo vstřelit první gól, ovšem soupeř se s tím nehodlal smířit a bojovalo se naplno o každý balón. Několikrát nás musel podržet skvěle chytající Kuba a my se dostávali stále do více příležitostí. Pět minut před koncem pojistil Honza výsledek svou druhou trefou a hostům už nezbývaly síly na odpověď. Pochvala všem za bojovnost.

Němčice : D. Dobrouč 5:1, branky: Pecháček, Havla 2x, Lněnička, Mikulecká

Němčice : Žamberk 3:10, branky: Lněnička 2x, Havla

Němčice : Sruby 2:0, branky: Havla 2x

Sestava: Stránský, Havla, Jasanský, Zavřel, Chochola, Mikulecká, Lněnička, Pávek, Soukup, Mikl, Javůrková, Pecháček

Pořadí: 1. Žamberk, 2. Němčice, 3. Sruby, 4. Dolní Dobrouč

20161022_094454120161022_1130161

Turnaj 16.10.2016 Rokytnice v Orlických horách

Na šestý podzimní turnaj jsme si udělali výlet až do daleké Rokytnice v Orlických horách. Opravdu daleké, a to nejen ujetými kilometry, ale měli jsme pocit, jako bychom se vrátili 30 let v čase. Hřiště, kabiny a celkové zázemí by si „město Rokytnice“ zasloužilo opravdu lepší. O to víc je třeba si vážit toho, jaký krásný sportovní areál máme v Němčicích. Nutno ale uznat, že organizaci turnaje, na kterou byla jedna maminka evidentně sama, zvládla suverénně. Blíže k samotným zápasům. První nás čekal nejtěžší soupeř turnaje – Tátenice. Vzhledem k tomu, že tentokrát nebyli v plné sestavě, docela jsme si na ně věřili a první půle nám přinesla několik slibných šancí. Škoda, že jsme je nedokázali využít a paralyzovaného a chybujícího soupeře potrestat. V průběhu zápasu se hra začala otáčet a v druhé půli naopak soupeř začal trestat naše chyby. Další dva zápasy proti Rybníku a Rokytnici již byly v naší režii. Hra s evidentně slabšími týmy nám sice moc nepřinesla, mohli jsme si ale vyzkoušet v klidu kombinace, hru přes brankáře a narážečky. Také si mohli všichni, až na brankáře, vychutnat radost ze vstřeleného gólu. Nutno ale přiznat, že tým Rybníka se zápas od zápasu zlepšuje a na jaře už možná bude vyrovnaným soupeřem. Pochvala všem hlavně za první zápas.

Němčice : Tátenice 2:5, branka: Mikl; penalta: Havla

Němčice : Rybník 9:1, branky: Mikl, Lněnička 2x, Pecháček 3x, Pávek 2x, Soukup

Němčice : Rokytnice 16:0, branka: Nováček 5x, vlastní, Lněnička 4x, Pávek 2x, Zavřel 2x, Havla, Jasanský

Sestava: Stránský, Havla, Jasanský, Zavřel, Lněnička, Nováček, Pávek, Soukup, Mikl, Pecháček

Pořadí: 1. Tátenice, 2. Němčice, 3. Rybník, 4. Rokytnice

20161016_1149101

Semanín : Němčice 16.10.2016

Semanín : Němčice    6 : 7 po penaltách   (poločas 3:0)

Zápas o třetí, respektive druhé místo. Dva rozdílné poločasy. A nesportovní chování domácích činovníků. Tak to je ve zkratce naše zatím poslední utkání.

Nejdříve k zápasu samotnému a níže pak i k oněm méně příjemným věcem.

V sestavě jsme museli pro nemoc oželet tentokrát 4 hráče( Fílu, Martínka, Tomíka P. a Žáňu) a proto bylo rozestavení následující:

Kristýna Mikulecká , Tadeáš Vytlačil , Pavel Jůza , Tomáš Sršeň , Šimon Čermák , Kryštof Pachl , Martin Radimecký, Lucie Pávková , Libor Kocián

První poločas jsme nezačali vůbec šťastně. Už ve 4.minutě jsme po nedůrazu v obraně inkasovali. Akce téměř totožná v 7.minutě a rázem jsme prohrávali  o 2 branky 2:0. Domácí nás přehrávali, ale ani ne tak fotbalovostí, jako důrazem. Jejich hráči byli urostlejších postav a to nám dělalo nemalé problémy. Fotbalu nenapomohl ani rozhodčí,  který  většinu ostrých  zákroků  na  naše hráče přehlížel( inu dokud na tato utkání nebudou delegovaní rozhodčí, bude to stále stejná písnička). My jsme si vypracovali také několik příležitostí, ale za brankové bych se je bál označit 🙂      Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou. Ve 29. minutě po rohu nekrytý vysoký hráč zvýšil na 3 :0 pro domácí.

Přestávka, možnost seskupit řady a vrhnout se za vyrovnáním. Asi by na nás do druhé půle nikdo nevsadil asi ani onu zlámanou grešli, ale jak jsme se přesvědčili, fotbal mládeže je nádherná hra, ve které dokud není odpískán konec, může se stát cokoliv.

Do druhého poločasu jsme vlétli jako vyměnění. Přitvrdili jsme jako soupeř, zpřesnili hru a začali více běhat. Odměnou nám za to však byla jen nastřelená tyč a několik střel bez efektu. Navíc v minutě 42. se nám domácí útočník prosmýkl za obranu a zvýšil na 4:0. Ani to nás nesrazilo do kolen a už o 2 minuty později, po rychle rozehraném autu, Šimon snižuje na 4:1. Zle nedobře bylo však za chvíli, to Týna faulovala pronikajícího hráče a byla nařízena penalta. Ta byla s přehledem proměněna a soupeř odskočil opět na čtyřbrankový rozdíl 5:1. Jiní by se možná sesypali, ne však naši bojovníci. V 50. minutě Táďa hezky zatočil roh do branky a Šimonovi už stačilo jen nastavit hlavu 5:2. V 58.minutě přišla nejkrásnější akce zápasu, kterou jsme ani v lize v Hradci neviděli. Míč šel po ose Kryštof -Lukáš -Šimon na jeden dotek a posledně jmenovaný dovršil hattrick a snížil na 5:3. V těchto fázích zápasu se soupeř takřka nedostával za půlku, byl pod neustálým tlakem a velmi chyboval. Jednu z těchto chyb zkušeně potrestal Tomáš a dostal nás na kontakt 5:4. Pak si převzal otěže a režii zápasu rozhodčí. Po jasném dvojnásobném ofsajdu uznává domácím branku na 6:4. To do konce utkání chybělo 8 minut. Ale to je ještě spousta času. Protože se v 67. minutě Šimon uvolnil, projel obranou jako nůž máslem a snížil na 6:5. A že naděje umírá poslední víme. Proto jsme zmobilizovali zbytky sil, vrhli se do závěrečného náporu a byla z toho penalta na pronikajícího Šimona. Zákrok to byl neoddiskutovatelný, za který by se v mužích možná i červenilo. Sám faulovaný s jistotou proměnil a vlna euforie zaplavila náš tým 6:6. Naprosto zasloužené vyrovnání. Na penalty si tentokrát věřili snad úplně všichni. Tři vybraní nezklamali a vzhledem k tomu, že soupeř jednou přestřelil, máme bod navíc my.

Asi se budu opakovat, ale nenapadá mě nic jiného než že smekám, smekám a smekám před výkonem v druhé půlce.Hráčky a hráči byli jako polití živou vodou a fungovali opravdu jako jeden TÝM.

Tak tedy Týno, Táďo, Pavle, Luky, Tomíku, Šimone, Kryštofe, Martine, Lůco, Libore DĚKUJEME udělali jste nejen nám ale opět i našim početným fanouškům velkou radost….vaši trenéři Petr, Vojta a Kuba

A našim skvělým fans bych chtěl taky moc poděkovat. Děkujeme že jste s námi, moc si toho vážíme

😉

A teď z toho nesportovního soudku:

Získali jsme sice do tabulky body 2, ale věříme ve spravedlnost a očekáváme, že nám zpětně budou připsány body 3. V tomto zápase totiž neoprávněně nastoupil hráč, jenž rozhodně nebyl oním hráčem na registraci na kterého hrál. Domácí trenér tento neoprávněný start sám uznal a vše bylo zaznamenáno v zápise o utkání. Na to, že v Semanině není zrovna přátelské sportovní prostředí ze strany diváků si zvyklo už vícero generací, ale když už i činovníci fotbalu učí děti lhát a podvádět, to už je trochu moc. Za tento prohřešek by měla dle mého soudu následovat kontumace výsledku. Věříme proto ve spravedlivý verdikt disciplinární komise, která, jak doufáme, jasně ukáže, že podvody se budou bez výhrady tvrdě trestat!

img_20161016_132901 img_20161016_132922 img_20161016_132949 img_20161016_140602 img_20161016_141713 img_20161016_150041 img_20161016_150059 img_20161016_150105 img_20161016_150119 img_20161016_150139 img_20161016_150142 img_20161016_150154 img_20161016_150155 img_20161016_150157 img_20161016_150400

FC H. Králové – Slavia Praha

Po loňském prvním zájezdu dětí na nejvyšší fotbalovou ligu do Olomouce jsme pro tento podzim dětem zorganizovali zájezd na zrekonstruovaný stadion FC Hradec Králové. Domácí klub uvítal atraktivního soupeře Slávii Praha, což se odrazilo i na ústroji některých němčických hráčů a trenérů. Celkem nás busem Jirky Rojara dorazilo 48 na vyprodaný stadion (4.500 diváků) „pod lízátky“ a zážitek pro děti to byl skvělý. K vidění byl nejenom samotný fotbal, ale hlavně atmosféra takového zápasu je opravdu jedinečná. Děti si plácli s mlaskotem klubu, k vidění byly i nějaké ty světlice a při odchodu k autobusu jsme viděli i šarvátku neukázněných diváků se zbrojnoši ze Star Treku. Domácí celek nakonec podlehl 0:3, ale naši malí fotbalisti vyhráli. A to skórem 28:20 v poměru dětí a dospělých v autobusu. Gratulujeme k zaslouženému vítězství a zase příští rok na podzim na nejvyšší soutěži …

img_2101 img_2095 img_2084 img_2110

Mladší přípravka – turnaj Němčice

Šestý podzimní turnaj mladších přípravek jsme hostili na domácím trávníku. Turnaj jsme zahájili s papírově slabším soupeřem Semanína, který prokázal, že už se posouvá v kvalitě nahoru. S Jendou v brance jsme předvedli solidní výkon a vítězství jsme si nechali vzít pár minut před koncem. Na penalty byl lepší soupeř. Na druhý zápas se Sruby jsme do branky vyzkoušeli Pepíka, který odvedl velmi slušný výkon proti vítězi turnaje a prohra o 1 gól byl toho důkazem. Ve třetím zápase s Libchavy B šel do kasy Filip. Stále jsme dotahovali jednogólovou ztrátu a tak i zápas skončil. Frustrace dětí na domácím pažitu byla silná. Došlo i na slzičky. Jak jsem již zmiňoval, na trénincích se zaměřujeme na základní 3-4 herní dovednosti. Bohužel při turnaji vidíme hodně málo z těchto kombinací a pevně věříme, že do konce podzimu ukážeme, kam jsme se posunuli. Rozhodně naši krokodýlci (i ti nejmladší) ukázali slušnou úroveň. Prohrát na penalty a 2x prohrát o gól je skvělý výsledek v soutěži mladší přípravky. Děkujeme také Lucce Pavlišové za sladkou tečku k vyhodnocení turnaje v podobě 50 minidortíků pro všechny děti. Sestava: Matěj P., Baruška, Kuba, Petr, Pepa, Filip, Anežka, Matěj, Kryštof, Honza a Laďas.

Němčice – Semanín 5:6 pen (4:2), góly: Anežka 2x, Matěj 2x, Filip

Němčice – Sruby/Dobříkov 6:7 (2:3), góly: Matěj 3x, Anežka, Baruška, Filip

Němčice – Libchavy B 4:5 (1:2), góly: Pepík, Baruška, Matěj, Anežka

Tréninky Út + Pá, víkend 22.–23.10. máme volno, poslední turnaj So 29.10. v Řetové

2016_08-deti-ml-pripravka

Co nás čeká…

• středa    12.10.2016 trénink od 16:30 na hřišti v Němčicích
  • pátek     14.10.2016 trénink od 16:30 na hřišti v Němčicích
  • sobota   15.10.2016 zájezd do Hradce Králové odjezd 13:00 ze zastávky na Člupku a v 13:10 ze zastávky v Němčicích
  • neděle   16.10.2016 zápas v Semaníně od 13:30 sraz na hřišti v Němčicích 12:30

Němčice : Brandýs nad Orlicí (9.10.2016)

Němčice : Brandýs nad Orlicí   2 : 1 (0 :1)

Druhým na našem hřišti a celkově pátým soupeřem nám byl tentokrát tým z Brandýsa nad Orlicí.
Toto družstvo před dnešním zápasem nezískalo ještě ani bod. Po dnešním utkání mě to docela překvapuje, protože tento náš protivník prokázal, že má ve svém družstvu šikovné fotbalistky a fotbalisty a i s přispěním štěstí dosti dlouhou dobu sahal minimálně po bodu. Ale hezky popořádku.
V sestavě nám opět chyběli oba hokejisté(Martin a Kryštof) a také nemocná Žáňa. Nastoupili jsme tedy v tomto složení :
Kristýna  Mikulecká , Lukáš  Pavliš , Pavel Jůza , Tadeáš  Vytlačil , Tomáš  Sršeň , Filip Brožek , Tomáš  Pánik , Šimon Čermák , Martin  Radimecký ,  Lucie  Pávková , Libor Kocián
Do soupeře jsme se zakousli s velkou chutí. Ale ke změně skóre nevedla ani spousta střel ani série rohů. Buď jsme vystřelili nepřesně nebo nám zabránila ve skórování branková konstrukce a nebo chybělo trochu více důrazu před brankou. Pokud jsme hosty drželi na jejich půlce, pak byli v obraně zranitelní. Ovšem pokud jsme jim dovolili jít do brejku, tak z toho hrozilo velké nebezpečí  pro naši svatyni. A ačkoliv jsme měli většinu času míč na svých kopačkách, tak jsme první inkasovali my. Jeden ze svých rychlých kontrů hosté v minutě 21. dokázali proměnit ve vedoucí gól 0 : 1.
Obdržená branka nás nijak zvlášť  nepoznamenala, ba naopak. Naši hráči nadále trpělivě obléhali soupeřovu branku, ale bohužel bez gólového efektu. Několikrát nám chyběl opravdu jen ten pověstný (jak sportovci rádi používají) kousek štěstíčka 🙂
Těsně před poločasovou přestávkou nám svitla naděje na vyrovnání a to v podobě pokutového kopu za hraní rukou jednoho ze soupeřů. Avšak naložili jsme s nabídnutou šancí prachbídně. Jak se říká, penalta se nedá chytit, jen špatně kopnout. A my jsme ji kopli opravdu hodně špatně. To bylo v první půlce vše.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkým odhodláním se ještě o výsledek poprat. Soupeře jsme přikovali na jeho půlce hřiště a útočili a útočili a útočili a…….v minutě 48. jsme se konečně dočkali vyrovnání. Šimonovi se podařilo prokličkovat přes obranný val a hezkou střelou k tyči srovnal skóre na    1 : 1. Hosté se nadále spoléhali na rychlé brejky a na důslednou obranu, za kterou chytal velmi šikovný brankář. Až v 60.minutě se štěstí přiklonilo na naší stranu, to když Šimon vystřelil, brankáři míč vyklouzl z rukavic a pomalu se dokutálel za brankovou čáru 2 : 1. Posledních deset minut bylo takříkajíc pro diváky. Šance byly jak na naší straně, tak i hostů. V těchto fázích zápasu nás opět podržela jistota v brance neboli Týna. Konečné resumé tedy zní 2 : 1 pro nás. Bylo to utkání, ve kterém naše hráčky a hráči předvedli silného týmového ducha a i když prohrávali a ne vše se dařilo tak jako jindy, tak zápas nevzdali ,ubojovali ho a po zásluze si připisují další 3 bodíky do tabulky.
Nesmím zapomenout poděkovat opět početnému fanouškovskému publiku. I přes nepřízeň počasí jich dorazilo velké množství, za což vám všem, kteří jste místo nedělního odpočinku u televize dali přednost mládežnickému fotbalu, patří velký dík. Byli jste našim devátým hráčem v zádech. A těšíme se na vaši další účast na našich zápasech.
A vy co jste bojovali na hřišti….Týno, Táďo, Pavle, Luky, Tome, Fílo, Tomiku, Šimone, Martine, Lůco, Libore a nechali tam to pověstné srdíčko, vám patří opět VELKÝ DÍK, neb jste nejen nám, ale i všem našim fanouškům udělali opět velkou radost
…….vaši trenéři Petr, Vojta a Kuba 🙂20161009_133450 20161009_133521 20161009_133526 20161009_142330 20161009_142355 20161009_142420 img_20161009_145956 img_20161009_150004 img_20161009_150013 img_20161009_150018 img_20161009_150024 img_20161009_150026 img_20161009_150041 img_20161009_150052