Mladší přípravka – turnaj Řetová (29.10.2016)

Na poslední podzimní turnaj jsme zavítali přes hřeben Svatého Antoníčka na rozmáčené hřiště Mandl v Řetové. V prvním utkání jsme se postavili týmu Žichlínku. Náskok 2 gólů soupeř srovnal do poločasu. Naše děti zabojovaly, druhý poločas potvrdily herní převahu a bavily diváky krásnými kombinacemi. Výsledek 6:3, skvělé. V druhém zápasu jsme sehráli s domácím celkem Řetové, který disponuje širokým kádrem a dlouhodobě potvrzuje skvělou herní vyspělost. Po poločase 1:5 jsme utrpěli vysokou prohru 2:14, která se těžko omlouvá i u této věkové kategorie. U třetího zápasu s Jiskrou 2008 děti moc dobře věděly, že v případě vítězství je čeká odměna. První poločas jsme sehráli ukázkově. Skvělá kombinační hra a radost z fotbalu přinesla výsledek 6:2 pro naše barvy. V tu chvíli se mezi rodiči začalo šuška o vykukujícím párku v rohlíku. Ovšem poločas druhý byl jen a pouze v režii Jiskry. Matěj se pokusil jedním gólem přerušit naše trápení srovnáním na 7:7, ale konečné vítězství soupeře 9:7 bylo zasloužené. Celek Řetové byl suverénně první, ovšem na 2. – 4. místě byly tři celky se shodou tří bodů. Na konec rozhodovala minitabulka oněch 3 družstev, z které jsme vytěžili 3. místo na turnaji. Je škoda, že jsme byli oslabeni o Anežku a nemocného Pepíka. Obrana dnes fungovala velmi slušně a v útoku jsme byli závislí na hráčích, kteří teprve získávají zkušenosti. Velkou slabinou posledního poločasu byl Honza, který nabídl soupeři 3 jednoduché góly. Na jaře budeme stavět mezi tyče další hráče. Sestava: Honza – Baruška, Matěj P., Kuba – Filip, Petr, Tomáš, Štěpán, Laďas. Na zakončení podzimu jsme pro děti i rodiče připravili oslavu v KD na sobotu 5.11. od 15:00, těšíme se na vás.

Němčice – Žichlínek 6:3 (2:2), góly Filip 4x, Petr 2x

Řetová – Němčice 14:2 (5:1), góly Matěj, Baruška

Jiskra 20018 – Němčice 9:7 (2:6), góly Matěj 4x, Filip 2x, Petr