Turnaj 16.10.2016 Rokytnice v Orlických horách

Na šestý podzimní turnaj jsme si udělali výlet až do daleké Rokytnice v Orlických horách. Opravdu daleké, a to nejen ujetými kilometry, ale měli jsme pocit, jako bychom se vrátili 30 let v čase. Hřiště, kabiny a celkové zázemí by si „město Rokytnice“ zasloužilo opravdu lepší. O to víc je třeba si vážit toho, jaký krásný sportovní areál máme v Němčicích. Nutno ale uznat, že organizaci turnaje, na kterou byla jedna maminka evidentně sama, zvládla suverénně. Blíže k samotným zápasům. První nás čekal nejtěžší soupeř turnaje – Tátenice. Vzhledem k tomu, že tentokrát nebyli v plné sestavě, docela jsme si na ně věřili a první půle nám přinesla několik slibných šancí. Škoda, že jsme je nedokázali využít a paralyzovaného a chybujícího soupeře potrestat. V průběhu zápasu se hra začala otáčet a v druhé půli naopak soupeř začal trestat naše chyby. Další dva zápasy proti Rybníku a Rokytnici již byly v naší režii. Hra s evidentně slabšími týmy nám sice moc nepřinesla, mohli jsme si ale vyzkoušet v klidu kombinace, hru přes brankáře a narážečky. Také si mohli všichni, až na brankáře, vychutnat radost ze vstřeleného gólu. Nutno ale přiznat, že tým Rybníka se zápas od zápasu zlepšuje a na jaře už možná bude vyrovnaným soupeřem. Pochvala všem hlavně za první zápas.

Němčice : Tátenice 2:5, branka: Mikl; penalta: Havla

Němčice : Rybník 9:1, branky: Mikl, Lněnička 2x, Pecháček 3x, Pávek 2x, Soukup

Němčice : Rokytnice 16:0, branka: Nováček 5x, vlastní, Lněnička 4x, Pávek 2x, Zavřel 2x, Havla, Jasanský

Sestava: Stránský, Havla, Jasanský, Zavřel, Lněnička, Nováček, Pávek, Soukup, Mikl, Pecháček

Pořadí: 1. Tátenice, 2. Němčice, 3. Rybník, 4. Rokytnice