Turnaj 22.10.2016 Němčice

Předposlední podzimní turnaj jsme na domácím hřišti přivítali hráče z Dolní Dobrouče, Žamberka a Srubů. První dva jmenovaní pro nás byla neznámá, se Sruby jsme již dva zápasy sehráli a šli do dnešního turnaje s vyrovnanou bilancí. Nakonec se ukázalo, že náš první soupeř z Dobrouče bude nejsnadnější překážkou. Začátek zápasu byl dost vyrovnaný, postupně jsme ale začali mít převahu a hlavně druhou půli se nám některé z mnoha šancí podařilo proměnit. Druhý zápas proti Žamberku byl celý v režii hostů, a i když se nám podařilo vstřelit tři góly, soupeř celý zápas s přehledem kontroloval a my lovili míč z brány celkem desetkrát. Útěchou nám může být pouze to, že ostatní nedopadli o nic líp a dobroučští si dokonce odváželi prohru 28:0, což už o kvalitě vítěze něco vypovídá. Poslední a nejvyrovnanější zápas nás čekal proti Srubům. Docela brzo se nám podařilo vstřelit první gól, ovšem soupeř se s tím nehodlal smířit a bojovalo se naplno o každý balón. Několikrát nás musel podržet skvěle chytající Kuba a my se dostávali stále do více příležitostí. Pět minut před koncem pojistil Honza výsledek svou druhou trefou a hostům už nezbývaly síly na odpověď. Pochvala všem za bojovnost.

Němčice : D. Dobrouč 5:1, branky: Pecháček, Havla 2x, Lněnička, Mikulecká

Němčice : Žamberk 3:10, branky: Lněnička 2x, Havla

Němčice : Sruby 2:0, branky: Havla 2x

Sestava: Stránský, Havla, Jasanský, Zavřel, Chochola, Mikulecká, Lněnička, Pávek, Soukup, Mikl, Javůrková, Pecháček

Pořadí: 1. Žamberk, 2. Němčice, 3. Sruby, 4. Dolní Dobrouč