Muži Němčice – Dlouhá Loučka 1:5 (1:3) (7.4.2024)

Po dvou prohrách s přídělem 5 branek jsme na našem hřišti přivítali Dlouhou Loučklu, která v úvodních kolech ještě nebodovala, přesto se držela v TOP5 tabulky soutěže.

Do zápasu jsme nastoupili v omezené sestavě a první branka padla v 12. min, kdy dorosteneckému brankáři Vojtovi Vostřelovi uskočil nešťastně míč při odkopu. Následovala soupeřova povedená nahrávka středem za obranu a zajímavá hlavička z rohového kopu soupeře a stav byl 0:3. Své sebevědomí a herní chuť do přestávky předvedl druhý dorostenec Tomáš Sršeň, který prokličkoval hřiště s pěkným zakončením a do kabiny odcházíme za stavu 1:3. Druhý poločas jsme nadále neměli dobře pokrytý střed hřiště, a i přes posuny v sestavě jsme Loučce podlehli 1:5.

V kabině pozápasu zazněla logická reakce k přístupu hráčů a jaké budou následovat další kroky pro získání cenných bodů do tabulky soutěže. Příští týden jedeme do Vendolí, které prohrálo v Jevíčku 1:6. Výkop v sobotu ve Vendolí v 16:30. Přijďte nás podpořit!