22.9. 2019

Němčice-Luže 5:4 (3:1)

branky: Pecháček 4x, Voleský

Sestava: Stránský, Pávek, Hác, Zavřel, Radimecký J, Radimecký F., Pecháček, Kolář, Racek, Voleský, Rubek, Pirklová, Vytlačilová

Další domácí zápas našich mladších žáků. První pochvala patří za účast. Sešli jsme se úplně všichni. Dokonce i nový hráč Kristián Smékal, který ale ještě nemohl nastoupit, protože nebyla dořešena ještě jeho registrace.(Čekali jsme na rodné číslo). A teď k zápasu. Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Sice jsme pořád vedli, ale nakonec jsme se ještě strachovali o výsledek.

Tolik zahozených gólovek našich hráčů….. Na trénincích se zakončování věnujeme určitě nejvíc, v zápase to nebylo moc vidět. Před zápasem při rozcvičování lítají balóny až do kukuřice, ale při zápase to jsou většinou jen takové šudly:) Jediná vyjímka je Matěj. Toho musím speciálně pochválit. Tento zápas rozhodl jeho zápal pro hru a kvalita zakončení. Dal čtyři branky a táhl celé mužstvo, jako správný kapitán, za vítězstvím. Doufám, že se třeba už příští zápas probudí i jiní střelci.

LP

Bystré – Němčice

14.9.2019

Bystré – Němčice 3:0 (1:0)

Sestava: Stránský, Pávek, Zavřel, Kolář, Vytlačilová, Pirklová, Pecháček, Hác, Suchánek S, Suchánek K

Na tento zápas nevzpomínám vůbec v dobrém. Začalo to omluvenkami. Šest hráčů se mi omluvilo na zápas a to ne z důvodu nemoci! To opravdu není zrovna fér pro zbytek týmu. Kdyby s námi nejeli kluci Suchánkovi z přípravky, tak jsme hráli bez střídání.

A teď k zápasu. Vyrovnaný soupeř. Šancí jsme si vytvořili dost. Jen je proměnit. Sami jsme si dali vlastně dva góly. Výsledek vypadá sice jednoznačně, ale na hřišti to takové nebylo. Jen ta touha po vítězství byla u nás nějak malá. Troufnu si říct, že kdybychom byli v plné sestavě, tak je porazíme. Doufám, že jim to doma vrátíme!

LP

Němčice – Horní Újezd /Morašice

8.9.2019

Němčice – Horní Újezd/Morašice 0:8 (0:3)

Sestava: Stránský, Pávek, Zavřel, Racek, Kolář, Voleský, Vytlačilová, Pecháček, Hác, Rubek

Druhý náš domácí zápas. Soupeř nám názorně předvedl co, to znamená pevná obrana. Vůbec jsme se nemohli dostat k zakončení. Byla hrozně znát hlavně váhová převaha protihráčů.

I když se děti snažily, čestný gól nedaly. V poslední minutě kopal Matěj dokonce penaltu. Netrefil bránu. Trefil auto. Moje Auto.:)

LP

Skuteč/Bítovany – Němčice

Skuteč/Bítovany – Němčice 12:0 (6:0)

Sestava: Stránský, Pávek, Radimecký J, Radimecký F, Zavřel, Kolář, Voleský, Vytlačilová, Pirklová, Hác, Suchánek S, Suchánek K

První venkovní zápas za krásného počasí na krásném hřišti. Výsledek hovoří za vše. Už před zápasem jsme prohrávali. „Podívejte, jak jsou velcí!“ S takovým přístupem se toho moc hrát nedá. Za první poločas jsme nevystřelili na bránu.Druhý poločas už byl o trochu lepší. Dokonce jsme spálili dvě stoprocentní šance.

Kdybych měl někoho pochválit, tak určitě kluky Suchánkovi. Bylo na nich vidět, že je fotbal baví a druhý poločas patřili k nejlepším na place. Určitě si je ještě milerád vypůjčím.:)

Po zápase jsem se bavil s trenérem Skutče. Prý už několik let neprohráli. Nevím, ale asi by měli přihlásit raději kraj….

Zklamání po zápase.

Němčice – Vítanov

Němčice – Vítanov 14:0 (7:0)

Góly: Pecháček 7x, Kolář 3x, Racek, Pávek, Voleský, Vytlačilová

Sestava: Stránský, Pávek, Radimecký J, Radimecký F, Zavřel, Racek, Kolář, Voleský, Vytlačilová, Pirklová, Pecháček

Náš první letošní zápas mladších žáků měl docela jednoznačný průběh. Naši borci na soupeře vlétli a po pěti minutách to bylo 3:0. Musím pochválit celé družstvo i za herní projev. Hráli jsme svoji hru a skóre vesele narůstalo. Ke konci zápasu jsem trochu zamíchal sestavou, aby si zaútočili i obránci. To pak bylo vidět pár okének v obraně.

Turnaj 21.10. Dolní Čermná

Na poslední podzimní turnaj jsme vyrazili vlastně letos nejdál od domovského hřiště a to do Dolní Čermné. Počasí mizerné. Zima jak v psírně, ale naštěstí neprší. Abych pravdu řekl, tak jsem našim borcům i dost věřil, protože letos hrají líp v „marastu“.

Němčice – D. Čermná 5:3 (1:0) góly: Javůrková, Pecháček, Soukup, Racek, Radimecký J.

Vyrovnaný zápas vyrovnaných soupeřů. Bylo to vcelku pohledné utkání, ve kterém jsme neustále vedli a nakonec i vyhráli. Zajímavé bylo, že našich pět branek dalo pět hráčů. Nejvíce mě potěšil David, který mi konečně na turnaji ukázal, jak dokáže být rychlý a zaslouženě se radoval z gólu.

Němčice – Jablonné/Orl. 1:2 (1:1) gól: Pecháček

Druhý náš soupeř byl z Jablonného. Tohle utkání bylo naprosto jiné. Kombinace žádná. Soupeřova obrana všechny míče zakopávala do autu. Tolik vhazování za zápas si snad ani nepamatuji. Ráz zápasu ovlivnila odpískaná penalta za nastřelenou ruku našeho obránce ve skluzu na zemi…..Nechci brečet, ale tohle by se u dětí pískat nemělo.

Němčice – Semanín 6:3 (3:1) góly: Pecháček 5x, Stránský

Poslední zápas tohoto turnaje a vlastně i podzimu, jsem pojal poněkud jinak. Tým Semanína je složen převážně z ml. hráčů a ještě k tomu neměl nikoho na střídání. Do branky šla naše dvojka (budeme do budoucna potřebovat větší brankářský dres:)), Kuba do útoku a to nejsilnější na střídačku. Vlastně to ani nebyl zápas, ale holomajzna. Je sice hezký turnaj vyhrát, ale fotbal přece hrajeme pro radost. Chtěl jsem taky, aby si Kuba Stránský dal gól, protože si to za výkony v bráně určitě zasloužil. A to se povedlo.

Nakonec nás ten poslední zápas stál vítězství v turnaji. Tři mužstva měla 6 bodů. Rozhodlo skóre. Na nás zbylo druhé místo:) Celý tým musím pochválit za výkon. A budu se těšit na jarní část sezóny.

Sestava: Kuba S., Kuba R, Kája, Matěj, Filip, Pepča, Ela, Ondra H., David

Turnaj Dolní Dobrouč 14.10.

Na tenhle turnaj jsem se vůbec netěšil. Kvalitní soupeři a ještě jsem měl před očima výkon ze Řetové. Při příchodu na hřiště, jsem nejdřív upravil brankoviště, které bylo asi jen dva metry. O rozměrech hřiště, se radši ani zmiňovat nebudu.

Němčice – Sruby 5:2 (1:1)  branky: Matěj, Ela

První zápas se hodnotí docela lehce. Soupeř byl mnohem lepší než my. Poločas jsme ještě udrželi. Druhou půlku nás soupeř dorazil a zaslouženě vyhrál.

Němčice – Dolní Dobrouč 6:3 (3:1) branky: Matěj 2x, Ela, Filip, Kuba R, Pepča

Další náš soupeř byli domácí. Celý zápas jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli. Problémy nám dělala akorát jedna hráčka soupeře, která byla o hlavu větší než zbytek hráčů. Dala nám všechny tři góly. Nakonec jsem na ni postavil naši Elišku, která jediná ji dokázal svým důrazem a rychlostí bránit. Nedalo mi to  a podíval jsem se na ni do systému. Je to ročník 2005. To je jako by jsme si my na turnaj vzali Týnku. No nepomohlo jim to. Skončili stejně poslední.

Němčice – Řetová 4:3 (3:2) branky: Matěj 3x, Peťa

Letos náš tradiční soupeř, kterého jsme ještě neporazili. Až do teď. Ač výsledek tak nevypadá, byl to v celku pohodový zápas. Celý zápas jsme vedli. Konečně začal Matěj proměňovat šance. Zato Filip spálil snad pět gólovek za zápas. Jediný co mě straší do teď, je třetí gól soupeře. Kuba, i když odchytal dobrý turnaj, dostal gól ze střely z dálky. Na tom by nebylo nic tak hrůzostrašného. On by tu střelu měl, kdyby se nerozhodl že ji pustí. Prostě stáhnul ruku a šel lovit:))

Nakonec jsme odehráli celkem povedený turnaj. Žádný krásný fotbal jsme nehráli, ale ono to na tak malém hřišti ani nešlo….Krásný druhý flek.

Sestava: Kuba S.,Kuba R, Filip, Kája, Matěj, Ela, Onďa, David, Pepča, Peťa

1,Sruby, 2. Němčice, 3. Řetová, 4. Dolní Dobrouč

Náš fanklub byl dokonce i slyšet:)))

Turnaj Semanín 7.10.

Na tomto turnaji jsem nebyl. Chtěl bych poděkovat Láďovi Pavlišovi, že mě zastoupil. Tak jen krátce. Naši hráči za mizerného počasí si nejspíš vzali k srdci, co jsem jim na tréninku řekl. Nic hezkého to nebylo. Turnaj prý odehráli s chutí a i výsledky jsou celkem solidní. Semanín v druhé půlce přejeli. S Jehnědím těsně prohráli a s Řetovou až na penalty. Více toho fakt nevím.

Turnaj Řetová 30.9.

Nejdřív se vám musím omluvit, že jsem dlouho nic nenapsal. Mám trošku skluz. O tomto turnaji se mi hlavně ani psát nechtělo. Vyjeli jsme za krásného počasí do sousední Řetové. Chyběla nám sice brankářská jednička, ale Ondra Hác nechytal vůbec špatně. Několikrát nás zachránil od ještě větších debaklů.  Naši hráči sehráli tři zápasy o rozdílných poločasech.

Němčice – Sruby  2:3 (0:2) branky: Vytlačilová,Pávek

I když jsme druhý poločas vyhráli, na body to nestačilo.

Němčice – Řetová 2:8 (0:6) branky: Radimecký F.,Řejha

Katastrofální první poločas. Nikdo nebrání a nikdo ani neútočí.

Druhá půlka trošku lepší. Možná i soupeř trochu ubral…

Němčice – Jiskra 2008 7:6 (5:2) branky: Javůrková 2x, Pecháček 2x, Zavřel 2x, Pávek

Zápas začal vcelku dobře. Soupeře jsme přehrávali a po chvilce vedli 4:1. Do poločasu padly ještě dva góly. 5:2 první půlka. A pak do začalo. Uplynulo pár minut druhé půle a my prohráváme 5:6. Na posledních pět minut posílám na hřiště to nejsilnější, co dneska mám. Někteří hráči prostě dnes hrát fotbal nechtějí. Nakonec se nám to podaří otočit. Za zmínku stojí akorát Kája, který jako správný kapitán, jeden gól dal přímo z rohu a rozhodující střelou do šibenice. Aspoň nebudeme poslední…

Pořadí: 1.Řetová 2.Sruby 3.Němčice 4. Jiskra

Sestava: Ondra, Kája, Filip, Kuba R.,Onďa, Eli, Peťa, Anežka, David, Matěj, Pepča

TURNAJ SP NĚMČICE 23.9.

Náš první a zároveň poslední domácí podzimní turnaj začal za mizerného počasí zápasem D. Dobrouče a Semanína (1:3). Opět na turnaji byly jen tři týmy. Naši hráči měli sraz takticky až v 9h. Schválně jsem to tak vymyslel, aby se trošku dospali, když byl v KD ten burčák:)

V pátek jsem trénink zrušil. Nakonec se sice udělalo hezky, ale nechtěl jsem, aby děti měly rozmáchané kopačky na sobotu.

Nebudu se tady rozepisovat o zápasech. Naši borci na soupeře vlétli a do poločasu oba zápasy rozhodli.

Němčice – Dolní Dobrouč 8:0 (5:0) góly: Pecháček 2x, Radimecký F. 3x, Řejha 3x

Němčice – Semanín 10:2 (7:1) góly: Pecháček 4x, Radimecký F. 2x, Hác, Javůrková, vlastní 2x

Nevím, jestli to bylo tím, že neměli v pátek trénink, ale bylo vidět, jak bojují a konečně chtějí taky vyhrát. Střelci se předháněli. Možná zafungovala motivace. Kdo dá gól, dostane tatranku:)

Takže: PRVNÍ MÍSTO domácí NĚMČICE !!!

Všichni si zaslouží pochvalu. Soupeři byli slabší než my, ale znáte to. Většinou se přizpůsobíme jejich hře. Jediný hráč, kterého  musím zvlášť vyzdvihnout je Péťa Řejha. Poprvé na turnaji ukázal co umí. První zápas dat dokonce hattrick a i v druhém zápase patřil k nejlepším.

Nakonec nesmím zapomenout poděkovat Víťovi za provoz kiosku a holkám z KD za sladkou tečku pro každého fotbalistu. Mňam.