Turnaj Řetová 30.9.

Nejdřív se vám musím omluvit, že jsem dlouho nic nenapsal. Mám trošku skluz. O tomto turnaji se mi hlavně ani psát nechtělo. Vyjeli jsme za krásného počasí do sousední Řetové. Chyběla nám sice brankářská jednička, ale Ondra Hác nechytal vůbec špatně. Několikrát nás zachránil od ještě větších debaklů.  Naši hráči sehráli tři zápasy o rozdílných poločasech.

Němčice – Sruby  2:3 (0:2) branky: Vytlačilová,Pávek

I když jsme druhý poločas vyhráli, na body to nestačilo.

Němčice – Řetová 2:8 (0:6) branky: Radimecký F.,Řejha

Katastrofální první poločas. Nikdo nebrání a nikdo ani neútočí.

Druhá půlka trošku lepší. Možná i soupeř trochu ubral…

Němčice – Jiskra 2008 7:6 (5:2) branky: Javůrková 2x, Pecháček 2x, Zavřel 2x, Pávek

Zápas začal vcelku dobře. Soupeře jsme přehrávali a po chvilce vedli 4:1. Do poločasu padly ještě dva góly. 5:2 první půlka. A pak do začalo. Uplynulo pár minut druhé půle a my prohráváme 5:6. Na posledních pět minut posílám na hřiště to nejsilnější, co dneska mám. Někteří hráči prostě dnes hrát fotbal nechtějí. Nakonec se nám to podaří otočit. Za zmínku stojí akorát Kája, který jako správný kapitán, jeden gól dal přímo z rohu a rozhodující střelou do šibenice. Aspoň nebudeme poslední…

Pořadí: 1.Řetová 2.Sruby 3.Němčice 4. Jiskra

Sestava: Ondra, Kája, Filip, Kuba R.,Onďa, Eli, Peťa, Anežka, David, Matěj, Pepča