Muži Němčice – Linhartice 0:4 (0:1) (3.6.2023)

Na tým Linhartic jsme se na domácím trávníku moc těšili. Soupeř na 3. místě tabulky sliboval kvalitní fotbal. Do zápasu jsme nastoupili s 4 dorostenci a poměrně dlouho jsme odolávali kvalitní hře soupeře. V 30. min se Linharticím povedlo otevřít skóre a poločas se dohrál za stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme se snažili změnit herní styl, ale veškeré naše pokusy narážely na zodpovědné obranné řady soupeře. Dařilo se nám opět udržet stav 20 min, ale fyzicky dobře připravený soupeř se začal osmělovat a přidal další tři branky.

Nemá cenu se vymlouvat na neúplnou sestavu bez hráčů základu. Na zápas jsme se moc těšili, bohužel na lepší výsledek jsme dnes nedosáhli. Bez gólů se vyhrávat nedá. Do konce sezóny nás čeká ještě zápas s Třebařovem a Velkými Opatovicemi. Věříme, že se nám ještě nějaké body podaří získat a popereme se o 4. místo soutěže.