Muži Sebranice – Němčice 2:4 (2:2) (27.5.2023)

K venkovnímu zápasu mužů jsme tentokrát zavítali na hřiště Sebranic, jehož hráči se v jarní části herně značně zlepšili. Minulé kolo dokázali porazit 3:2 na venkovním trávníku Čistou. Zajímavostí utkání byla dvojice čárových rozhodčích ve věku 16 a 17 let a poměrně silná divácká kulisa.

Soupeř nás překvapil rychlým gólem v 3. minutě a celý první poločas jsme dotahovali skóre a tahali jsme za kratší provaz. Díky přímáku Tadeáše Vytlačila a úniku Martina Večeři jsme přesto dokázali dohrát remízový poločas 2:2.

V druhé části jsme už dirigovali tempo hry my a dvěma góly rozhodl zápas rychlonohý Matěj Matoušek. První branku vstřelil po individuálním uvolnění mezi hráči a druhý gól padl z penalty, pro kterou si Matěj doslova došel. Oproti prvnímu poločasu jsme předvedli dobrý výkon a odvážíme si ze Sebranic cenné 3 body.