Muži Němčice – Stare Město 5:1 (1:1) (20.5.2023)

Ač výsledek vypadá pozitivně, první poločas tohoto zápasu byl z naší strany velmi špatný. Soupeř, který pár hodin před zápasem měl k dispozici 7 hráčů a bral s sebou všechno co má nohy a registraci FAČR, k nám přijel v 11 hráčích.

V žádném ze zápasů této sezóny jsme neměli tolik času a tolik prostoru. Výsledkem toho byl remízový stav na konci první části 1:1, kdy se dokázal prosadit pouze stoper Ivan Škeřík z TK.

Do druhého poločasu se hra výrazně změnila. Postupně se prosadil rychlým brejkem po straně Martin Večeřa, v chumlu z krátké vzdálenosti se dobře zorientoval Roman Borek, atraktivními nůžkami zavěsil Lukáš Pavliš a konečný účet uzavřel Tobiáš Gremlica, který důrazně donesl míč na prsou za brankovou čáru.

Výsledek dobrý, 3 body zůstaly u Sušky, ale na výkon v prvním poločasu bychom rádi rychle zapomněli.