Brandýs nad Orlicí : Němčice (21.5.2017)

Brandýs nad Orlicí : Němčice   1:1( 1:1) p.k. 2:1

Zápas o dvou rozdílných poločasech, jednom nepovedeném rozhodčím a spoustě neproměněných šancí.

Sestava : Kristýna Mikulecká ,Tadeáš Vytlačil , Pavel Jůza , Lukáš Pavliš , Filip Brožek , Tomáš Sršeň , Martin Radimecký , Tomáš Pánik ,Libor Kocián , Kryštof Pachl , Lucie Pávková

Trochu jsme zaspali začátek utkání a tak už v 6. minutě soupeř otevírá skóre  po samostatném  průniku ….1:0. Pak jsme se začali osmělovat i my a přicházely i šance. Jedna z nich skončila vyrovnávací brankou. Tomáš Sršeň hezky kolmicí vyzval k úniku Fílu a ten si poradil mazácky. Krásnou střelou k tyči vyrovnal na 1 :1. Bohužel nám v první půlce citelně scházel důraz a také více  chuti hrát fotbal. Proto také poločasové skóre zůstalo na hubeném výsledku 1 :1.

Do druhé půle jsme vlétli jako jiný tým. Přidali na důrazu, žádný míč nevypustili a makali jeden za druhého. Tlak jsme si vytvořili obrovský. Střely na bránu létaly zleva zprava, ale brankář domácích se do druhé půle rozchytal k obdivuhodnému výkonu. A to málo co mu vypadlo, jak se říká, „urvali“ obránci do autů. Branka jako zakletá. Šancí snad 10 a to počítám jen ty 100 %. Navíc Luky nastřelil břevno a když už to snad vypadalo, že bychom mohli chvíli před koncem vstřelit gól z penalty za více než jasné hraní rukou obránce ve vápně, tak zaúřadoval domácí rozhodčí. Ač vše viděl zhruba ze dvou metrů, tak k naší velké nevoli zůstala píšťalka němá. A abychom snad ze závěrečného, takřka hokejového zámku, neskórovali, tak ten brandýsský vykuk ukončil zápas o pár minut dřív. V penaltách měl pak více štěstí soupeř a bod navíc tak zůstal v Brandýse.

Ale Týno , Táďo , Pavle , Luky , Fílo , Tome, Marťas , Tomíku , Libore , Kryštofe , Lůco…..pro nás jste vítězové. Udělali jste nám svým výkonem velkou radost. DÍKY… 🙂  vaši trenéři Petr , Vojta a Kuba

Jsou okolnosti, za kterých se vyhrává velmi špatně. To když třeba schází kousek toho pověstného štěstíčka a nebo když třeba hrajete proti nakloněné rovině rozhodčího. Nám se tentokrát sešlo obojí a to vyhrát prostě nešlo.

Jedeme dál a už příští zápas nás čeká velmi oblíbený soupeř „podvodník“ Semanín. Hrajeme v neděli 28.5. od 13:45. Přijďte nás prosím opět povzbudit v hojném počtu. Budeme vaši hlasovou podporu v tomto zápase potřebovat dvojnásob 🙂