Němčice : České Heřmanice 5 : 0 ( 2 : 0)

Sestava:

Filip Brožek – Martin Radimecký , Pavel Jůza , Lucie Pávková , Tomáš Sršeň , Kristýna Mikulecká , Lukáš Pavliš , Tadeáš Vytlačil – Tomáš Pánik

Rozhodčí : Tonda Štusák

Za krásného slunečného nedělního poobědí jsme tentokrát na našem hřišti přivítali tým z opačného pólu tabulky než minulý týden. Zkusili jsme tentokrát zamíchat sestavou a tak si měli možnost hráčky a hráči zahrát na postech pro ně netradičních. Zprvu nám souhra trošku skřípala a tak jsme na první branku čekali až do 19. minuty. To Luky hezky vystřelil, brankář  míč pouze vyrazil a Táďa tak mohl náš tým pohodlně poslat do vedení 1 : 0. Další gól padl už o 2 minuty později. Táďa zahrával roh, na centr si naběhla Týna a nádherně hlavou zvýšila naše vedení na 2 : 0. Moc hezká standartka. Škoda , že jsme se pak tak nějak přizpůsobili hře soupeře a i když jsme ještě nějaké šance měli, tak to ke kýženému výsledku v podobě rozvlnění sítě soupeře už do poločasu nevedlo.

V druhé půlce jsme se snažili zvýšit důraz a rychleji kombinovat. A z toho začali pramenit naše šance. Ale branka hostí byla jako zakletá. Míče létali těsně nad nebo těsně vedle a nebo si s nimi poradil skvěle chytající brankář soupeře. Ve 44. minutě už se na to asi nemohl dívat Pavel. Vzal si míč do své moci, prokličkoval kolem všeho co mu stálo v cestě a nekompromisní ránou z blízka přidal 3. gól. V 52. minutě snad poprvé zachyboval brankář Heřmanic. Špatně zahrál odkop od branky. Míč přihrál přímo na kopačky Táďovi a ten nabídnutou šancí nepohrdl 4 : 0. Pak se zaskvěl taky náš gólman, pro toto utkání to byl Fíla. V 55. minutě uháněl soupeřův útočník vsříc naší brance bez povšimnutí našich obránců ,  ale Fíla si s jeho nájezdem bez problémů poradil. I nadále jsme obléhali svatyni hostů, ale opět bez úspěchu. Šancí na 2 zápasy, ale ne a ne se trefit. Až v poslední minutě znovu Pavel zavelel na zteč. Akce jako přes kopírák s tou první…samostatný průnik, klička za kličkou a střela, že téměř protrhla síť 5 :0.

Konečný výsledek 5 : 0 je hezký, ale kdo utkání viděl, ten by mi dal jistě za pravdu,  že to mohlo být také dvouciferné číslo 🙂