Třemošnice – Němčice/Sloupnice 3:0 (2:0)

Po daleké cestě do Třemošnice a vědomím, že jsme s tímto soupeřem bodovali doma na podzim a máme téměř všechny hráče k dispozici jsme doufali, že bychom si nějaký ten bod mohli odvézt i tentokrát. Jenže představy jsou jedna věc a realita druhá. Nelze předpokládat, že se jakýkoli soupeř porazí sám a my body dostaneme na zlatém podnose. Ačkoliv domácí dali prozatím méně branek než my – tak ihned po úvodním hvizdu se do nás pustili s velkou intenzitou a byli odměněny hned v 7.min, kdy se dostali do vedení po dorážce před brankou. My jsme mohli vyrovnat hned 30 vteřin po rozehrávce kdy šel sám na branku M.Slanina jenže při zakončení ,,vykopl krtka“ a míč se došoural brankáři do náruče. Poté nás domácí opět zmáčkli – hráli velice důrazně a agresivně a odměnou jim bylo zvýšení vedení na 2:0 v 18.min. S jejich důrazem jsme si nebyli schopni poradit, nadále ohrožovali naši branku. Do konce poločasu měli čtyři 100% šance, kdy 2 sólové nájezdy vychytal M.Čechlovský a 2x mířili domácí mimo branku. My jsme kontrovali pouze šanci M.Urbana, jehož zakončení bylo nedůrazné. Celý 1. Poločas jsme byli jasně horším družstvem. Po důrazné domluvě v kabině, kdy jsme jasně řekli, že musíme hrát úplně jiným způsobem nebo nás čeká debakl. Dá se říct, že hráči si to vzali k srdci a ve 2. poločase jsme byli mnohem aktivnější a toužili jsme snížit nebo pokud možno vyrovnat. Přidali jsme na důrazu na pohybu a výsledkem byli 2 střely našeho nejaktivnějšího hráče Lukáše Pavliše ze střední vzdálenosti, které však domácí golman chytil. Domácí hrozili pouze z brejků, které vyřešila buď obrana nebo M.Čechlovský. Aktivita byla však na naši straně, ale dostali jsme se pouze na vápno. Zakončení chybělo. Pohrdli jsme přímím kopem z velmi nadějné pozice , několika rohovými kopy, které jsme trestuhodně zakopli za autovou čáru. Neujala se ani střela K.Píši z vápna po hezké individuální akci. V závěru zápasu po přímém kopu ze strany M.Urbana netrefil míč na malém vápně O.Štarman. No a za 30. sekund poté domácí po brejku dali na konečných 3:0, kdy domácí hráč prostřelil jinak výborného M.Čechlovského. V tomto zápase jsme měli velmi špatný 1.poločas a i přes zlepšení ve 2.poločase se nám nepovedlo se zápasem něco udělat. Nezbývá než věřit, že v dalším zápase doma proti Proseči se nám bude dařit lépe.