Němčice/Sloupnice – Chrast/Zaječice 0:1 (0:0)

Po předchozím zápase, který se nám velmi povedl k nám přijel soupeř, který se prezentoval ve velmi dobrém světle. Celý první poločas se hra odvíjela mezi šestnáckami. O něco aktivnější hosté byli nebezpečnější, ale všechny jejich pokusy vyřešila naše obrana. V 1.poločas jsme měli 3 šance, kdy L.Pavliš i M.Dušek vystřelili nedůrazně a centr ze strany od K.Píši ve velmi nadějné situaci J.Sršeň hlavou minul.
Ve 2.poločase převzal iniciativu soupeř, začal trpělivě kombinovat a tato hra na nás platila. Dost často se stávalo, že se takto prokombinovali od vlastního brankáře až do nebezpečného zakončení před naší brankou. V 55.min. se hoste dostali až před našeho brankáře, kde hostujícímu hráči při pokusu o zakončení odskočil míč od stojné nohy, čímž zmátl našeho brankáře, který čekal prudkou střelu a balon se doslova „došoural“ za brankovou čáru 0:1. V další části opět hosté drželi míč na svých kopačkách. My jsme v posledních 15.minutách zápasu zvýšili aktivitu a vytvořili si platonický tlak, ale všechny naše akce končili na vápně. Přišlo několik střeleckých pokusů, které skončili buď zablokované, nebo vedle. Vyrovnat se nám už bohužel nepodařilo.