U19 Sruby – Němčice/Sloupnice

Po koronavirové pauze a po přípravném období, proloženým čtyřmi přípravnými zápasy, jsme řádně natěšení zajížděli na 1. mistrovský zápas v novém ročníku do Srubů na velice pěkné hřiště a byla to premiéra úspěšná, neboť jsme zvítězili vysokým rozdílem. Od začátku jsme udávali tempo zápasu a především v prvním poločasu předváděli velmi pěkný kombinační fotbal s velkým množstvím šancí a vstřelených branek, kdy ještě řada příležitostí zůstal nevyužita. Obrana fungovala bezchybně a tak jsme se mohli po většinu času věnovat útočným aktivitám a během první části zápasu vstřelili 7 branek! V druhém poločase jsme pokračovali v dominanci, i když po gólu Ondry Mikuleckého v 48. minutě se náš brankostroj zastavil. Přesto, že jsme si dále vytvářeli šance, a to i po poměrně zásadních rošádách a prostřídání, naši hráči mířili buďto nepřesně, nebo nás vychytal domácí gólman. Čestného úspěchu se dočkali domácí v 77. minutě, na což jme zareagovali golem hned 78. minutě, kdy svůj celkem pátý gól vstřelil opět Filip Lipavský. Skóre se až do konce nezměnilo a zastavilo se na 9:1 v náš prospěch. Ve velkém vedru jsme zápas zvládli velmi dobře. Všichni hráči zaslouží pochvalu – výborné výkony předvedli především střelec Filip Lipavský a Honza Punčochář, za vítězství je však potřeba poděkovat celému týmu. To, že jsme týden na prvním místě soutěže je třeba pustit z hlavy, dál poctivě pracovat a připravit se na nedělní těžké utkání.

Nyní nás v neděli (13:00) čeká jeden z nejtěžších zápasů podzimu, kdy se na domácím hřišti postavíme vítězi minulé sezony a to celku Jaroměřic. Přijďte nás podpořit, budeme to potřebovat.

Soupiska a další detaily viz. zápis z utkání.