U19 přátelská utkání

Poslední dvě přátelská utkání před podzimní sezonou jsme odehráli na domácím hřišti v Němčicích. To první z nich jsme sehráli ve středu 5. srpna s Ústím n. Orlicí. Tým krajského přeboru má vzestupnou formu a velké ambice do této sezony. Náš tým se sešel poměrně v hojném počtu a do tří třetin po 30 min jsme nastoupili v různých sestavách. Přestože výsledek 1:8 (0:2, 0:5, 1:1) vypadá hrůzostrašně, všechny formace si zaslouží pochvalu.  Zápas přesně splnil očekávání, která jsme od něj měli, po čtyřech vyhraných přátelských utkáních jsme potřebovali najít nejužší místa našeho kádru. Přestože jsme byli svědky nepotrestaných faulů za hranicí žluté a červené, díky Láďovi Vejdovi za pomoc v řízení zápasu. Góly: Synek František.

K druhému utkání jsme v sobotu 8. srpna nastoupili v horkém dopoledni proti týmu Proseče, s kterým se potkáme ke konci podzimní části 1. třídy krajské soutěže. Zápas jsme odehráli klasicky 2 x 90 min, s přestávkami na občerstvení. Výsledkově poměrně přesvědčivý výsledek 7:3 (4:2) se odehrál v poklidné hře bez nějakých zákeřných faulů a emocí. Velké díky skvěle řízenému utkání Vojtou Stráníkem, který předvedl stejně dobrý výkon, jako naši dorostenci. Góly: Lipavský Filip 2x, Urban Michal 2x, Pavliš Lukáš, Synek František, Mikulecký Ondřej.

Další zápas už bude 1. soutěžní kolo, které odehrajeme ve Srubech tuto neděli 16.8. od 10 hod. Další dvě kola hrajeme doma na němčickém hřišti. Neděle 23.8. od 13:00 proti vítězi loňské sezony Jaroměřicím a středa 26.8. od 17 hod proti nedalekým Rudolticím. Přijďte nás podpořit.