Turnaj Jevíčko 4.5.2019

Tentokrát jsme se oproti předchozímu týdnu projeli a navštívili až vzdálené Jevíčko. Už cesta, během které bylo některým hráčům špatně, měla být pro nás varováním, že nás nečeká lehký den 🙂 Jako první jsme nastoupili proti silnému domácímu Jevíčku a statečně jsme prvních 5 minut určovali tempo zápasu. To se nám ale nepodařilo přetavit ve vedení, naopak jsme dostali smolný gól, kdy našemu brankáři proklouzl míč mezi nohama a dokoulel se za brankovou čáru. To nás trochu poslalo na kolena a od té doby převzal iniciativu soupeř. Do poločasu přidal ještě 2 góly, a i když se druhou půli hra srovnala, nám se i přes šance srovnat nepodařilo a domácí si zápas pohodlně pohlídali. Druhé utkání proti Cerekvici mělo úplně opačný průběh. Proti slabšímu soupeři jsme míč kontrolovali od první minuty, poločas 3:0, druhou půli jsme ještě zvýšili a dovedli zápas do vítězného konce. Poslední nás čekal duel proti vyrovnaným Sebranicím. Věděli jsme od začátku, že nás čeká těžký soupeř, ale nebojácně jsme na něj vlítli a naše neohroženost slavila úspěch. Hra se postupně srovnala, stejně jako skóre a iniciativu převzal protivník Do poločasu otočil výsledek na 3:1 a my si šli některé věci vyříkat na lavičku. Druhá půle se nesla ve znamení naprosté rovnosti sil, kdy už ale žádný gól nepadl a Sebranice slavily vítězství. Nutno podotknout, že naše mužstvo bylo poznamenáno absencí našich draků v útoku – Pepíka a Jonáše a také zraněním naší opory v bráně – Ondry. S ohledem na to je potřeba všechny hráče pochválit, nebyl to jednoduchý turnaj.

Němčice – Jevíčko 0:4 (0:3)

Němčice – Cerekvice 5:0 (3:0), branky: Matěj Pecháček 2x, Anežka Vytlačilová, Filip Radimecký 2x

Němčice – Sebranice 1:3 (1:3), branka: Filip Radimecký

Sestava: Ondra Hác, Kája Suchánek, Standa Suchánek, Kuba Radimecký, Matěj Mikl, Anežka Vytlačilová, Filip Radimecký, Matěj Pecháček, Terka Pirklová, Lukáš Rubek