Turnaj starší přípravky 22.9.2018 Němčice

Třetí turnaj jsme sehráli opět na domácím hřišti, a to společně se Žichlínkem a Králíkami A a B. Naši borci potvrdili, že na vlastním trávníku jim fotbal jde a hlavně je baví. A věřím, že se bavili i diváci. První zápas proti Žichlínku byl od začátku vyrovnaný, což potvrzuje i poločasové skóre 2:2. Druhou půli jsme přeci jen měli ze hry více a přidali jsme další 2 góly. Druhý zápas Proti Králíkům A pro nás nezačal právě šťastně a soupeř brzo vedl o dvě branky. Poté jsme se trochu uklidnili a začali hrát svoji hru, což přineslo i své ovoce a v půlce zápasu bylo srovnáno 2:2. Druhá půle již byla v naší režii, soupeři bez hráčů na střídání začaly docházet síly a hrozil pouze z brejků. A to nás zase podržel náš gólman. Třetí zápas proti králíckému béčku byla prakticky hra na jednu bránu, poločas 5:1. V druhé půli jsme trošku zamíchali sestavou a hra se zhroutila v chuť každého dát si góla. Naštěstí jsme si to mohli dovolit a kromě tohoto poločasu všem hráčům velká pochvala za bojovnost, předvedenou FOTBALOVOU hru a týmového ducha. Taky děkujeme všem za pomoc s turnajem a tradičně holkám z KD za (prý) výborné věnečky. Příště jen myslete i na trenéry, ať se můžeme taky olizovat 😉

Němčice : Žichlínek 4:2 (2:2); branky: Racek, Radimecký F. 2x, Mikl

Němčice : Králíky A 5:2 (2:2); branky: Suchánek S., Radimecký F., Radimecký J., Racek, Řejha

Němčice : Králíky B 7:2 (5:1); branky: Suchánek K. 2x, Suchánek S., Racek 2x, Radimecký F., Vytlačilová