Němčice: Březová nad Svitavou U 15 (6.5)

Němčice: Březová nad Svitavou 1:5 ( 0:3)

Sestava:
Kristýna Mikulecká, Tadeáš Vytlačil, Lukáš Pavliš, Lucie Pávková, Jirka Lněnička, Martin Gyomber, Kryštof Pachl, Martin Radimecký, Filip Brožek – Tomáš Sršeň, Libor Kocián, Štěpán Jasanský, Tomáš Pánik
Přívětivé počasí, solidní divácká kulisa a velmi silný soupeř.  Tak přesně v tomto duchu se nesla uplynulá fotbalová neděle.
Březovští přivezli tým naditý hráči ročníku 2003 a 2004 a dokonce jednu slečnu ročníku 2002. Již po 16.minutách po našich chybách  vedli o 2 branky.  Postupně skóre navyšovali, až se ukazatel skóre ustálil na čísle 1:5 z našeho pohledu. Náš jediný gólovy úspěch zaznamenal Luky v 58.minutě a to po trestném kopu z půlky.
I přes prohru o 4 branky si troufnu říci, že jsme byli hostům zdatným soupeřem. Ale hlavně jsme se již podruhé přesvědčili, že i s papírově silnějším soupeřem se dá hrát. Pokud nám stejné nasazení vydrží i nadále, neměly bychom mit obavy o vvýsledky s věkově vyrovnanými soupeři, jež nás nyní čekají.