Turnaj 27.5.2017 Němčice

Poslední květnový víkend nás na domácím hřišti nezastihl v optimální formě a bohužel se nám před vlastními diváky nepodařilo předvést, co v nás je. Určitě se na našem výkonu podepsala i dlouhodobá absence zraněného Maxe a tentokrát chyběl i Radim. První zápas proti silnému Žamberku probíhal do poločasu velmi vyrovnaně a skóre 1:3 moc neodpovídalo průběhu. V druhé půli ovšem plně převzal otěže soupeř a nekompromisně střílel jeden gól za druhým. Nám se bohužel nepodařilo najít na jejich hru recept. Do druhého utkání jsme nastoupili proti tradičně vyrovnanému soupeři, se kterým se přetahujeme o vítězství ve všech jarních turnajích. Tentokrát se ale ukázalo, že opravdu nemáme svůj den a Žichlínek nás herně přehrával a zaslouženě zvítězil. Poslední zápas jsme si trošku spravili chuť proti slabším Verměřovicím a konečně jsme si trošku zahráli i fotbal. Útok přitvrdil Kája, kterého jsme posunuli z obrany a bylo to na hře hned znát. Konečně jsme vepředu podrželi balón, což se nám v předcházejících zápasech nedařilo. Počasí vyšlo perfektně a nakonec si všichni užili hezké fotbalové dopoledne. Děkujeme již tradičnímu dodavateli cen na domácí turnaje – Kulturnímu domu – za skvělé mufíny 🙂

Němčice : Žamberk 1:12, branka: vlastní

Němčice : Žichlínek 1:3, branka: Havla

Němčice : Verměřovice 8:1, branky: Zavřel, Mikulecká 3x, Havla 2x, Mikl 2x

Sestava: Stránský, Zavřel, Jasanský, Havla, Chochola, Lněnička, Mikulecká, Soukup, Mikl, Pávek, Javůrková

Pořadí: 1. Žamberk, 2. Žichlínek, 3. Němčice, 4. Verměřovice