České Heřmanice : Němčice 1.10.2016

Pro další mistrovské utkání nám los určil za soupeře družstvo Českých Heřmanic na jejich půdě. Domácí tým je složen z mladších a tím pádem i méně zkušených hráček a hráčů. To byla příležitost pro změny v sestavě, tak aby si někteří  měli možnost vyzkoušet i jiné posty. Nastoupili jsme v tomto rozestavení:
Filip Brožek , Tadeáš  Vytlačil , Pavel Jůza , Lukáš  Pavliš,Tomáš Sršeň , Tomáš  Pánik , Šimon  Čermák , Kristýna  Mikulecká , Žaneta Vytlačilová , Martin  Radimecký
V brance tentokrát  dostal  příležitost  první  půlku Filip a nebýt toho, že bylo na tuto roční dobu až nezvykle krásně, byl by se musel přiobléct,aby nenastydl. Neměl takřka celý poločas co na práci. Ony taky pokyny před  utkáním  zněly  jasně. Vlítnout  na soupeře, vstřelit nějaký ten gól ať se pak může  promíchat sestava.
A začátek  se opravdu  povedl. Ve 4.minutě nás po chybném odkopu domácí obrany  Šimon posílá  do vedení  1:0.  Vzápětí , v minutě 5. ,Tomáš  Sršeň  po dorážce odražené  střely navyšuje na 2:0. V 10.minutě, po hezky zahraném rohu Lukášem, navrátilec po nemoci Pavel  přidává na 3:0. Kdyby v této chvíli rozhodčí ukončil první poločas, tak by se vůbec nic nestalo. Naopak. Ještě  bychom si ušetřili inkasovanou branku, kterou jsme si dali sami. Běžela 31.minuta, obránce vracel malou domů, ale co čert nechtěl, zrovna na druhou stranu než běžel brankář 3:1. Až po obdrženém gólu začali naši borci zase makat. A to byl příslib lepších časů v půlce druhé.
Do té se vyměnili brankáři, za Filipa se mezi tyče postavil univerzál Tomáš Sršeň, to aby také on nezapomněl  chytat  😉  a došlo i na lehké změny v rozestavení hráčů v poli.
Teprve teď to začalo  být  zase  naše mužstvo, které  je hladové po gólech a pere se o každý míč.Po šesti minutách druhého poločasu se to projevilo i na skóre. Filip, tentokrát  již na postu záložníka, střelou navyšuje na 4:1. Hned o minutu později Žáňa potrestala chybujícího obránce 5:1. O další minutu později Pavel po rohu hlavičkou trefuje břevno. Ve 45.minutě Týna, v tomto zápase hrající  na hrotu, prokličkovala kolem všeho co jí stálo  v cestě včetně  brankáře 6:1. Stejná  hráčka v 53.minutě nádhernou střelou  z dálky zvýšila na 7:1. Pak se připomněl ještě  Pavel. Jistě dobře odpočatý a proto velmi agilní 🙂 …. v 61.minutě po samostatném průniku dal na 8:1 a o tři minuty později, po hezké přihrávce z křídla od Týny uzavírá svým třetím gólem na 9:1.
Na rozdíl od 1.poločasu, kdy jsme si chvílemi říkali, jestli je to v těch oranžových dresech vůbec náš tým, jsme v 2. dějství soupeře zcela přehráli. Zase nechyběla dravost, nasazení a chuť hrát hezký fotbal  a ne jen překopávanou. Na výsledku tolik nezáleží( i když jistě potěší )  🙂  ale za předvedený výkon v druhé půlce TÝME DĚKUJEME, byla radost se na vás dívat……vaši trenéři Petr, Vojta a Kuba 😉
img_20161001_103133 img_20161001_103142 img_20161001_103127 img_20161001_103118 img_20161001_103109 img_20161001_103103 img_20161001_103059 img_20161001_103046 img_20161001_103044 20161001_100045 20161001_091511 20161001_090632 20161001_090515 20161001_090501 20161001_090450