Vítězný turnaj němčických krokodýlů – mladší přípravka (17.9.)

Za přízně počasí jsme odehráli první domácí turnaj proti týmům Semanína, Žamberka a Jablonného nad Orlicí. Na rozdíl od minulého turnaje jsme nezaspali první zápas a vyhráli. V druhém zápase jsme narazili na skvěle hrající Žamberk, kde jsme my i soupeř zdramatizovali závěrečné minuty a rozpálili domácí diváky do červena, opět s vítěznou tečkou. Poslední zápas s Jablonným jsme šáhli do taktiky a mezi tyče jsme postavili mladičkého Jendu Čecha (přezdívka fanoušků). Celý zápas jsme tahali za kratší konec, vydřeli jsme remízu a na penalty jsme vyhráli 4:1. Kdo tam nebyl, přišel o skvělý zážitek. V prvních dvou zápasech dostali na pár minut šanci i naši nejmladší, kteří prokázali pokrok a sbírají zkušenosti. Budeme nadále pilně pracovat na jednoduchosti hry a držet krok s nejlepšími týmy na okrese. Díky všem děvčatům i klukům za předvedený výkon, super. Velké díky také patří našemu sponzorovi KD Němčice Lucie Pavlišová, která nachystala velké lentilkové dorty pro všechny účastníky (mlask).                    Sestava: Petr, Honza – Baruška, Matěj (K), Kuba, Pepík – Anežka, Filip, Matěj, Štěpán, Laďas

Němčice – Semanín 5:2 (2:0) Góly: Matěj 2x, Anežka 2x, Kuba

Němčice – Žamberk 7:6 (2:2) Góly: Matěj 3x, Anežka 3x, Filip

Němčice – Jablonné 4:3 (1:2) Góly: Matěj 2x, Filip (penalty Matěj, Filip, Baruška, Pepík)