U15 Němčice – Opatov (10.10.2021)

Další, tentokrát 9. utkání podzimu, jsme sehráli na domácím trávníku v Němčicích. Soupeř k nám přijel z nedalekého Opatova, které tou dobou bylo o dvě příčky a čtyři body před námi. Očekával se tedy těžký zápas. Po nedůrazu v prvním poločasu (Janov) minulého zápasu jsme hráčům připomínali, že musí bojovat o každý míč, komunikovat a nehrát pouze dopředu.

Od začátku do konce utkání jsme byli svědky velmi vyrovnaného zápasu, který přinesl pěkné akce na obou stranách. Přestože byl soupeř papírově favoritem utkání, podařilo se nám po 70 minutách „uplichtit“ bezbrankovou remízu 0:0. Díky všem klukům za docházku, předvedenou hru a Ondrovi za dobrý výkon mezi třemi tyčemi.

Další zápas s Březovou n. Svitavou (17.10.) byl, z důvodu karantény celé tamní ZŠ, zrušen. Toto utkání bude zřejmě sehráno začátkem listopadu. Nyní nás tedy čeká utkání v sobotu 23.10. na hřišti v Koclířově.