Turnaj 20.10.2019 H. Újezd

Na poslední turnaj podzimní části sezóny jsme zajížděli do H. Újezda, společně s Březovou a Městečkem Trnávka. S posledním jmenovaným jsme nastoupili k prvnímu zápasu a do branky se postavil Kája. Po úvodním bezgólovém oťukávání jsme brzo otevřeli skóre a po pár rychlých gólech soupeř úplně odpadl. Poločas 7:0 a do branky šel Tomáš. Druhá půle se odehrávala v podobném duchu, celkově se stav zastavil na čísle 12:0. Druhý zápas proti Březové už byl o poznání vyrovnanější, přesto jsme šli do šaten s náskokem 3:0. To nás zjevně ukolébalo a během 5 min druhého dějství jsme o vedení přišli. Začala tuhá bitva a přetahovaná o každý gól, několikrát se v brance blýskl Táďa, který už do konce turnaje rukavice nesundal. Skóre 6:6 pět minut před koncem vypovídalo o vyrovnanosti sil. Těch nám ale zbylo trochu více, a taky trochu štěstí. Po gólu z rohu byl soupeř otřesen a my tak mohli svoji výhru jen zpečetit (8:6). Do posledního zápasu jsme vstupovali v přímém souboji o první místo proti domácím. I když jsme měli z počátku převahu, první otevřel skóre soupeř. My se ale nedali a poměrně brzo se nám podařilo vyrovnat. Poločas 1:1, motivační pokřik a šlo se na druhou půli. V té byly síly naprosto vyrovnané do doby, než po neodpískaném faulu na Laďase musel tento náš štírek kvůli zranění odstoupit. Našim týmem to viditelně psychicky otřáslo a bylo vidět, že všichni podvědomě ubrali v osobních soubojích. A vepředu chyběl Laďas. Tím se Újezd začal dostávat do přečíslení a nevyhnutelné muselo přijít. Dva góly soupeře těsně před koncem zpečetily jeho výhru 3:1. Skvělý turnaj, pochvala pro všechny hráče za předvedený výkon.

Němčice : Městečko Trnávka 12:0 (7:0), branky: Standa Suchánek 6x, Laďas Beran 5x, Láďa Miláček

Němčice : Březová nad Svitavou 8:6 (3:0), branky: Tom Poláček 2x, Laďas Beran 4x, Láďa Miláček 2x

Němčice : H. Újezd 1:3 (1:1), branky: Laďas Beran