Němčice/Sloupnice – H. Újezd/Morašice

V neděli 11.8. naše souklubí dorostu sehrálo druhé přátelské utkání s týmem H. Újezd/Morašice. Soupeř, který s námi bude hrát soutěž 1. třídy dorostu skupiny B. Pozitivní bylo, že se naši hráči sešli v počtu 17, soupeř měl na střídání 2-3 hráče.

Od začátku prvního poločasu bylo patrné, že bude zápas velmi vyrovnaný a bojovalo se o každý metr. Obě strany si vypracovali několik slibných šancí, ale v prvním dějství se nikomu skórovat nepodařilo.

Druhý poločas, kdy trenér Ivoš sáhl do sestavy, se misky vah naklonily na naši stranu. Nejprve dvakrát skóroval Ondra Mikulecký. Po té, po strkanicích ve vápně, nařídil rozhodčí pokutový kop, který soupeř proměnil. Pojistku třetího gólu jsme dali po samostatném úniku. Rozhodně velmi vyrovnaný zápas s kvalitním soupeřem.

Tréninky pondělí a středa od 17:00, poslední přátelák odehrajeme v sobotu 17.8. na hřišti H. Újezdu, výkop 15:30. Odjezd z kabin a další detaily se dozvíte na tréninku.