Němčice:Kunčina/Mladějov 1:0 (0:0)

Do čtvrtého mistrovského utkání naši borci naskočily na domácím hřišti proti týmu složeného z kluků z Kunčiny a Mladějova. Čtvrtý tým v tabulce by měl být papírově mnohem silnější, ale na průběhu utkání to nebylo ani trochu znát. Ačkoliv si naši fotbalisté v první půli vypracovali mnoho šancí, žádnou z nich se jim nepodařilo proměnit v gólovou. Běžela 5. minuta druhé půle když dlouhý nákop z obrany propadl na běžícího Honzu který vystřelil do gólmana který před sebe pouze vyrazil a dobíhající Filip lehce doklepl balón do prázdné branky. Od té chvíle hra dost přiostřila z obou stran. Důsledkem toho se také v 63. minutě kopala na naší branku kopala penalta. Soupeř ovšem šanci vyrovnat zahodil a kopl penaltu laxně doprostřed, a s tím si Týna lehce poradila. A tak naši borci vybojovali velmi cenné vítězství 1:0