Němčice : Křenov 3:0 (1:0)

14V sobotu 6.9 odehrálo Němčické mužstvo svůj první domácí ligový zápas. Sestava: Týna Mikulecká, Honzík Havla, Tomáš Sršeň, Tadeáš Vytlačil, Vojta Vytlačil, Štěpán Jasanský, Maxim Nováček, Marin Radimecký, Libor Kocián, Lucka Pávková, Jirka Lněnička, Tomáš Pánik, Lukáš Pavliš, Marek Mikl a v bráně kapitán týmu Filip Brožek.V podstatě zde není skoro co psát, protože většina zápasu byla hrána na jednu branku, ačkoliv výsledek tomu neodpovídá. Z naší strany byl vidět velký tlak, který se projevil již v 32. minutě kdy Honza vstřelil gól na 1:0.V druhém poločase se v 48. minutě prosadil střelou z dálky Lukáš a v 68. se Honza prosadil podruhé. Z diváckého hlediska to byl velmi zajímavý zápas, což se projevilo na ovacích při oslavě zaslouženého vítězství. Do dalšího utkání se krokodýli vrhnou v sobotu 15.9. v Hradci nad Svitavou.