Městečko Trnávka : Němčice 3:0 (2:0)

Je neděle 2.září. Den kdy Němčičtí fotbalisté kategorie U15 oprášili kopačky a vrhli se vstříc prvnímu mistráku sezóny 2018 / 2019, který odehráli v Městečku Trnávka. Sestava : Filip Brožek (C), Lukáš Pavliš, Jirka Lněnička, Tomáš Pánik, Tomáš Sršeň, Honza Havla, Marek Mikl,Martin Radimecký, Lucka Pávková, Vojtěch Vytlačil, Max Nováček, Tadeáš Vytlačil, Štěpán Jasanský a v bráně Týna Mikulecká. Ve 13.minutě po Vojtově nepovedené rozehrávce se obraně prosmýkl hráč s Číslem 4 a na dvakrát se proti Týně prosadil, 1:0. V 21 minutě utekl obraně hráč s číslem 7 a kličkou obešel Týnu,  2:0. Ve 24 minutě Jirka bohužel nedotáhl Maxův centr do gólu a míč o centimetry netrefil.  Od druhé půle bylo jasně vidět, že trenérův hlasitý projev, který byl slyšet až z venčí, na hráče platil a většina z nich své chyby napravila. Už to vypadalo nadějně, jenže v 45. minutě Štěpán zazmatkoval a míč nestihl odehrát dříve než k němu doběhl domácí útočník, který mu ho vzal a snadno ho dopravil do naší sítě,  3:0 . 55 minuta, Fíla střílí v chumlu a nešťastně trefuje břevno. I přes velký počet našich šancí, žádná z nich neskončila v síti soupeře, tak jedeme domů s prohrou 3:0,   Ale i tak patří velké DÍK našim borcům a borkyním spíše za výkon odvedený v druhé půli. Příští utkání sehrajeme doma v neděli od 16:00 . Tímto bychom co nejsrdečněji pozvali všechny naše fanoušky. Kde jinde než doma na stadionu “ U sušky “ odčinit porážku a pobavit se společně fotbalem.

Váši novináři: Jakub Sršeň a Tadeáš Vytlačil