Ml. přípravka turnaj NĚMČICE 29.4.17

Přestože bylo po celém okrese zrušeno X turnajů mládeže z důvodů deště a sněhu, věřili jsme a počasí se nám odvděčilo skvělým slunným dopolednem. Na domácím greenu naši krokodýlci přivítali celek Rybníka, Chocně a Semanína. Jak je již tradicí, necháváme na domácích turnajích zahrát všechny, aby se mohli pochlubit rodičům a prarodičům, jaké dělají pokroky. K turnaji se nám dostavilo 14 z 16 hráčů a nebylo lehké, jak děti nominovat do hry, která se hraje 4+1. Brankaře a útočné skupiny po 4 hráčích jsme obměňovali po poločasech, obrana hrála vše. První zápas s Rybníkem jsme zvládli skvěle a zaslouženě vyhráli 5:2. Silná Choceň, od které jsme v Jablonném dostali 13:2, hrála dobře, přesto jsme ji byli důstojným soupeřem. Dokonce jsme o poločase vedli 4:3, soupeř nás však nakonec přestřílel 6:9. Poslední hra se Semanínem byla velmi vyrovnaná a nakonec jsme o gól prohráli 4:5. Z pohledu trenéra, otce, meteorologa a pořadatele – skvělý turnaj! Velké díky hojnému počtu diváků, obsluze bufetu – Víťa + Tereza, rozhodčím – Honza, Marek, Táďa a jedinečným cenám, které pro nás připravuje Lucka z kulturáku, dnes byly luxusní lentilkové perníčky.

Sestava: Ondra, Honza – Matěj P., Filip, Kuba, Baru – Anežka, Petr, Tomáš, Karel, Stáňa, Matěj M., Štěpán, Láďa.

Němčice – Rybník 5:2 (3:1), góly Anežka 2x, Matěj 2x, Kuba

Němčice – Choceň 6:9 (4:3), góly Anežka 2x, Matěj 2x, Filip, Láďa

Němčice – Semanín 4:5 (2:2), góly Matěj 3x, Standa

Další trénink úterý, pátek, v sobotu turnaj v Č. Třebové. Náhradní termín létajících trenérů bude znám příští týden.