Turnaj 15.4. Verměřovice

Na první jarní turnaj jsme se vydali do tureckých Verměřovic, kde jsme poměřili síly s týmy Libchav, Srubů a samozřejmě týmem domácím. Protože nás celé jaro sužuje vysoká marodka, jsme rádi, že nám mladší přípravka vyšla vstříc a „zapůjčila“ nám Matěje Pecháčka, i když sami jeli na turnaj do Jablonného.  První dvě bitvy byly velice vyrovnané a rozhodovaly až penalty. Libchavy jsme zaskočili drtivým nástupem, kdy jsme po deseti minutách vedli už 4:0. Postupně se ale začali dostávat do hry a druhou půli se jim podařilo vyrovnat. Následovaly góly na obou stranách a nekonečné penalty, ze kterých vyšel šťastnější náš tým. Se Sruby to byla od začátku taktická bitva, ke konci zápasu nám chybělo trošku štěstíčka, protože jsme měli čtyři vyložené šance. Opět tedy rozhodovaly penalty, tentokrát tahal za delší konec soupeř. Poslední zápas proti Verměřovicím se očekával v očích naších hráčů jako exhibiční, protože s ostatními soupeři prohráli 10:0 a 12:0. Opak byl ale pravdou a brzo jsme byli potrestání za laxní přístup našich hráčů. Nedařilo se vůbec nic – pohyb, přihrávky, bojovnost – všechno špatně a poločas 2:2. Po neveselé poradě o přestávce ale naši hráči opět našli recept na soupeře a druhé celkové místo bylo naše. Pochvala všem, parádní první turnaj.

Němčice : Libchavy 6:6 (5:4pk), branky: Mikulecká, Mikl 2x, Pecháček, Nováček, Lněnička; penalty: Mikulecká, Lněnička, Nováček, Mikl, Pecháček

Němčice : Sruby 2:2 (1:3 pk), branky: Pecháček, Nováček; penalta: Mikulecká

Němčice : Verměřovice 6:2, branky: Lněnička, Mikulecká 2x, Pávek 2x, Mikl

Pořadí: 1. Libchavy, 2. Němčice, 3. Sruby, 4. Verměřovice