Turnaj 11.9.2016 Žichlínek

První turnaj sezóny 2016/2017 jsme odehráli na hřišti v Žichlínku, kde nás, kromě duelu s domácími, čekaly zápasy s Libchavami a Rybníkem. Turnaj se odehrával za horkého počasí, proto byl velice náročný na fyzickou kondici všech hráčů. Zápasy s domácími a Libchavami byly oba hodně vyrovnané a nakonec musely rozhodnout penalty. Ty jsou vždy velice ošemetné a výsledek nejistý – v rozstřelu s Žichlínkem měli více štěstí domácí, s Libchavami jsme zase za delší konec tahali my. Zápas s Rybníkem už byl mnohem jednoznačnější, po poločase jsme vedli 10:0, druhou půli už jsme bohužel vypustili, možná už chyběla motivace a síly a také soupeř hodně zlepšil hru. I tak poslední poločas turnaje skončil 1:0 v náš prospěch. Všechny hráče musíme pochválit za bojovnost a nasazení, kombinační hra ale trochu vázla, tu musíme hodně zlepšit. Je to škoda, protože na tréninku přihrávka střídá přihrávku, při konfrontaci se soupeřem to zatím neumíme moc zužitkovat, i když víme, že to umíme. Celkově náš výkon ale hodnotím kladně, na první turnaj v novém složení  velice solidní výsledek.

Němčice : Žichlínek 4:5 pk (4:5), branky: vlastní, Nováček, Pávek; penalty: Lněnička, Nováček, Havla, Mrkvička

Němčice : Libchavy 4:3 pk (4:3), branky: Pávek, Mrkvička, Lněnička; penalty: Lněnička, Mrkvička, Nováček, Jasanský

Němčice : Rybník 11:0, branky: Nováček 2x, Havla 2x, Lněnička 3x, Mrkvička 3x, Zavřel

Sestava: Stránský, Zavřel, Pávek, Mrkvička, Mikl, Jasanský, Havla, Lněnička, Soukup, Nováček,

Pořadí: 1. Žichlínek, 2. Němčice, 3. Libchavy, 4. Rybník