Turnaj Němčice 18.5.2019

Předposlední turnaj sezóny jsme na domácím trávníku přivítali celky Opatova, Radiměře / Hradce nad Svitavou a Borové. První zápas proti Opatovu, dosud neznámému soupeři, vyzněl jednoznačně pro nás – naše kompletní domácí sestava nedala protivníkovi šanci, poločas 5:1, konečný výsledek 8:2 mluví za vše. Nutno zdůraznit hattrick Standy Suchánka, gratulujeme a házíme rukavici tatínkovi. Vepředu měl možnost se prosadit i náš gólman Ondra – zranění ruky mu stále nedovoluje chytat, proto ho musela v bráně zastoupit naše dvojka Jonáš. Druhý zápas byl úplně jiné kafe. Souklubí Radiměř / Hradec nad Svitavou patří mezi to nejlepší, co jsme zatím na Svitavsku potkali. Musím uznat, že nám tentokrát nedali moc šancí, a i když jsme s nimi první poločas drželi krok (0:1), druhý už se rozstříleli a konečný výsledek 0:6 není nic, na co bychom mohli být hrdí. Poslední zápas proti Borové už byl mnohem vyrovnanější a náš počáteční tlak byl hned zkraje utkání odměněn (1:0). Ještě do konce poločasu jsme ale bohužel inkasovali smolný gól z půlky hřiště stylem „malá domů“ (1:1) a šlo se do šaten. Druhou půli soupeř začal stupňovat tempo a hra se začala obracet. Jeho snaha vyústila vstřelením vedoucího gólu, nám už ale nezbývaly síly výsledek korigovat a skóre se do konce už nezměnilo. I tak patří hráčům pochvala za bojovnost v posledním a fotbalovost v prvním zápase. Kaňkou turnaje je zranění Barči, pro kterou to byl na jaře první turnaj. Doufám, že bude brzo v pořádku a nezanevře na nás. Rád bych poděkoval všem, co nám s domácím turnajem pomáhali a také holkám z KD na sladké ceny. Děkujeme.

Němčice – Opatov 8:2 (5:1), branky: Barča Ramešová, Matěj Pecháček 2x, Standa Suchánek 3x, Ondra Hác 2x

Němčice – Radiměř/Hradec 0:6 (0:1)

Němčice – Borová 1:2 (1:1), branka: Ondra Hác

Sestava: Jonáš Voleský, Kája Suchánek, Standa Suchánek, Kuba Radimecký, Matěj Mikl, Pepča Racek, Anežka Vytlačilová, Filip Radimecký, Matěj Pecháček, Terka Pirklová, Lukáš Rubek, Ondra Hác, Barča Ramešová