Turnaj Radiměř 12.5.2019

Jarní část sezóny rozpůlil turnaj v Radiměři, kde nás společně se Sebranicemi a Jaroměřicemi, hostilo domácí souklubí Radiměř / Hradec nad Svitavou. Z této trojice jsme znali pouze silné Sebranice, s kterými jsme hráli vždy vyrovnané zápasy. Nakonec se ukázalo, že z našich turnajových soupeřů budou nejslabší. A právě proti nim nás čekal první duel. Dosud jsme s nimi pouze remizovali, nebo se skóre přehouplo v jejich prospěch, proto jsme si řekli, že to konečně musíme zlomit. Poločas 1:1 vypovídá o velké vyrovnanosti sil, ovšem nyní jsme tahali za delší konec my. Celý zápas jsme byli lepší, dobře jsme kombinovali a více drželi balón. V koncovce jsme se ale často nemohli prosadit, naopak z několika málo šancí trestal soupeř. Naše dvojka v bráně, Jonáš, sice důstojně zastoupil zraněného Ondru, ale smolným gólům bohužel nezabránil. Ještě 3 min před koncem to vypadalo na konečnou remízu 2:2, potom ale přišla totální ztráta koncentrace u všech hráčů a dostali jsme dva rychlé góly. Konečný stav 2:4, typická ukázka, jak prohrát, když jste lepší. Ale za předvedený výkon jsme chválili. Druhý zápas s Jaroměřicemi byly síly ještě vyrovnanější. Poločas opět 1:1, druhou půli jsme sice museli stahovat gólové manko, ale potom jsme ještě přidali na obrátkách a skóre otočili. Za tento výkon jednička s hvězdičkou, z naší strany herně nejlepší výkon sezóny – konečně jsme předvedli to, na co máme. Jedinou kaňkou bylo opět zranění gólmana. I když odehrál a odkulhal i první půli třetího zápasu proti domácím, bylo vidět, že se trápí. To asi poznamenalo i sebevědomí celého mužstva, které se nemohlo dostat do tempa. I když jsme si o půlce šli odpočinout opět za stavu 1:1, druhou půli byl lepší soupeř. Do naší brány musel Kuba, čímž jsme oslabili obranu a bylo to znát. Hlavní problém ale byl v tom, že chyběla chuť, soupeř byl bojovnější a u všeho dříve. A to se také odrazilo na konečném výsledku 1:4. Celkově ale spokojenost, konečné pořadí vypovídá o vyrovnanosti turnaje. První a druhé místo rozhodovalo skóre, třetí a čtvrté také. A i když jsme skončili poslední, může nás hřát, že jsme porazili vítěze 🙂 Jen více takových vyrovnaných turnajů !!!

Němčice – Sebranice 2:4 (1:1), branky: Pepa Racek, Matěj Pecháček

Němčice – Jaroměřice 5:3 (1:1), branky: Matěj Pecháček, Anežka Vytlačilová 2x, Filip Radimecký, Ondra Hác

Němčice – Radiměř/Hradec 1:4 (1:1), branka: Matěj Pecháček

Sestava: Jonáš Voleský, Kája Suchánek, Standa Suchánek, Kuba Radimecký, Matěj Mikl, Pepča Racek, Anežka Vytlačilová, Filip Radimecký, Matěj Pecháček, Terka Pirklová, Lukáš Rubek, Ondra Hác