Účastníci zájezdu – Olomouc (5.5.2018)

Po turnaji mladší přípravky jsme všichni pospíchali na obídek a v 13:30 už jsme vyráželi směr Olomouc. Tentokrát se přihlásilo 47 účastníků zájezdu, kteří se chladili příjemnou klimatizací autobusu Jirky Rojara. Na místě jsme se usadili do stínu jižní tribuny a druhý poločas jsme se ohřívali na slunku v sektoru U. K vidění byl skvělý fotbal, kde zpočátku ze hry měli více hosté z Bohemky. Díky skvělému fandění se domácí Olomouci podařilo vyrovnat. Jak řekl trenér domácích Václav Jílek „dnes nám hodně pomohli diváci, kteří byli cítit a pomohli nám v tom závěru“. Skvělá atmosféra a náboj povzbuzování v posledních minutách.

Doufáme, že si zájezd všichni užili a zůstanou nám v hlavách vzpomínky na nové kamarády z Liverpoolu, závěrečný „placák“ s jedním z hráčů Sigmy, rozlitý nápoj v autobusu s označením no drink, no food a (ne)zapomenutá placatka v autobusu.